Arama:

Buca klima servisi

Buca Klima Servisleri


Klimalar ortamlarda gerekli olan ısı dengesini sağlamak için kullanılan profesyonel beyaz eşyalar arasında yer alır. Klimanız da birçok eşya gibi kullanıma bağlı olarak bakım ve temizlik hizmetine ihtiyaç duyar. Belirli dönemlerde yaptıracağınız klima bakımı ve temizliği ile sizler de daha uzun süre klimalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.


Klimaların düzenli olarak bakımı yaptırılmazsa, hava filtrelerinin tıkanması sonucu ortamlarda kirli bir hava ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sağlık başta olmak üzere birçok ciddi alanda sorunlar yaşamanıza neden olur. Buca klima servisi hizmetlerimizi tercih ederek sizler de yaz, kış güvenle ve memnuniyetle kullanacağınız klimalara sahip olabilirsiniz. Nisa Teknik Servis olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız

Klima Bakım ve Temizlik Hizmetleri


İzmir Buca klima servisi hizmetlerimiz ile sizlere ihtiyacınız olabilecek her tür klima hizmetini sunuyoruz. Hem bakım hem tamir hem temizlik hem de ihtiyacınız olacak her türlü hizmet için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimalarınızın bakımı için yılın belirli dönemlerinde iki kez bizi tercih ederek ileride oluşabilecek her tür arızaya karşı önlem alabilir ve hali hazırda arızalarınız bulunuyor ise bunlara da ekonomik yollardan çözüm üretebilirsiniz.


Bahar dönemlerinde tercih edeceğiniz bakım hizmeti klimalarınızı daha uzun süre kullanmanıza fırsat verir. Firmamızı tercih ederek klimalarınızın aksamlarını kontrol ettirebilir, elektrik bağlantılarını güvene alabilir ve klimanızda gerekli olacak her tür destek hizmetini sağlayabilirsiniz. Buca genelinde hizmet veren klima bakım, temizlik ve montaj hizmetlerimiz sizlere profesyonel ekipleri ile güvenilir bir hizmet sunar.

Klima Tamir ve Arıza Destek Hizmetleri


Klimalarınızda meydana gelen her tür arızada teknik destek ihtiyacınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Buca ve semti olan Şirinyer de Başta olmak üzere tüm İzmir yürüten firmamız sizlere kapsamlı Buca klima tamir hizmetleri sunar. Klimalarınız incelendikten sonra arızaya neden olan parçalar tespit edilir ve sorun kısa sür içerisinde giderilir. Klimanızı yerinden oynatmadan uzmanlarımız yerinde müdahale ile aynı gün içerisinde klimalarınızı çalışır vaziyette sizlere teslim eder.


Gerekli olduğu durumlarda parça değişimi hizmeti de müşterilerimize sunulmaktadır. İzmir Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz tamir hizmetinde Başta Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin ve Demirdöküm Klimarın tüm klima markalarının Orijinal yedek parçası kullanılmaktadır. Ayrıca servis olarak yapmış olduğumuz parça değişimi ve işçiliklere 1 yıl servis garantisi vermekteyiz

Klima Gaz Dolumu ve Fan Temizliği Hizmetleri


Buca klima servisi kapsamında klimanızın bakımının yanıda ücretsiz olarak sağladığımız klima gaz kontrolü sırasında tespit edilen eksik olan Buca Klima gaz dolumu hizmeti de sizlere sunulmaktadır. Klima gazı genelde belirli bir ömre sahiptir ve kullanıma bağlı olarak zamanla azalır ve tükenir. Gazın bittiği noktada ise yeterli ısıtma ve soğutma performansını sunmaz. Böyle durumlarda ihtiyacınız olacak gaz dolum hizmeti için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz

Klima Montaj Hizmetleri


Klima montajı dikkat ve titizlik gerektiren bir iştir. Bununla birlikte teknik anlamda da donanımlı personeller aracılığı ile alınması gerekir. Klima için gerekli olacak her türlü hizmeti sizlere sunan Buca klima servisimiz adresinize ulaştıktan sonra öncelikle klimalarınızın kullanım kılavuzunu gözden geçirir ve en iyi hizmet vereceği yeri tespit ederek klimalarınızı bu bölgeye sabitler. Buca Klima Montaj servisimiz klimanın modeline göre ister tavan, ister duvar ister diğer bölgelerde gerek olacak montaj hizmeti için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir Buca Klima Servisimize sadece montaj için değil Buca Klima Sökme – Takma İşlemi içinde başvura bilirsiniz.


Buca Klima Servisi Fiyatları


Klima servis hizmetlerinde eğer yabancı firmalar tercih ederseniz maliyetlin ve hizmetin çok üzerinde ödemeler ile karşılaşabilirsiniz. Güvenilir hizmetler için tanıdık olan ve referansı kuvvetli hizmet firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Sektörde uzun yıllardır hizmetleri ile güven veren Buca klima servisi firmamız sizlere en ekonomik fiyatlar kapsamında en kaliteli hizmeti sunar.


Bütçenizi zorlamayan fiyatlar ile gerekli olacak her tür klima bakımı, tamiri, montajı ve temizliği hizmetini almak için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimalarınızın ömrünü uzatmak ve sağlıklı koşullarda son derece konforlu ortamlarda yaşama keyfine sahip olmak için sizler de klima servisi hizmetlerimize ulaşın.

klima servisi
BUCA KLİMA SERVİSİ

Balçova Klima Servisi

Balçova Klima Servisi

Profesyonel Balçova Klima Teknik Servis

Nisa Teknik Servis Balçova bölgesine Klima teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir. Nisa Teknik Klima servisi olarak salon tipi ve split klimalarınızda oluşabilecek arıza ve bakım talepleriniz için sürekli sizlerin hizmetindedir. Balçova Klima arıza ve bakım servisi siz değerli tüketicilerimize profesyonel servis hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel teknik ekiplerimiz elektronik cihazlarınızın problemlerini en kısa sürede giderecektir. Nisa Teknik’e bildirdiğiniz tüm Klima arıza bildirimleriniz teknik servisimiz tarafından gerekli kontrolleri yapılarak siz değerli kullanıcılarımıza geri bildirimde bulunulacaktır. Balçova Klima Servisi profesyonel ve hızlı klima teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamızı her ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz Balçova Klima tamir ve bakım servisi tüm Klima problemlerinizde işçilik ve parça garantisiyle onarım hizmetini sunacaktır.

Garantili Balçova Klima Tamiri

Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlere 1 yıl parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır. izmir Nisa Teknik Servis hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Balçova Klima servisi salon tipi ve split klimalarınızda oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir. Nisa Teknik Servisimizden almış olduğunuz tüm Klima onarım hizmetlerinde servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekiplerimiz klimanızın onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size onarım garanti belgelerini teslim edecektir. Teknik servis ekibimizin size vermiş olduğu Klima onarım garanti belgesi siz değerli tüketicilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı arızanın tekrar oluşması durumunda Nisa Teknik Servisimizden ücretsiz teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Klimanızdaki problem çözülene dek Nisa Teknik Servisimizden ücretsiz Klima servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Hamur Açma Makinesi

İzmir Hamur Açma Makinesi Teknik Servisi

Hamur açma makinesi teknik servis firması olarak makinenin tüm bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Su sebili ürünlerinizin markası ne olursa olsun hızlı bir şekilde İzmir Hamur Açma Makinesi teknik servisi firmamıza başvurabilir ve garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. İzmir’in tüm ilçelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Kıyma Makinesi

İzmir Kıyma Makinesi Bakım ve Onarım Servisi

Kıyma Makinalarının bakım ve onarım süreci oldukça zordur. Ancak biz İzmir kıyma makinesi bakım onarım servisi olarak aşağıdaki ürünlerin tamamı için hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Ev Aletleri

İzmir Ev Aletleri Bakım ve Onarım Servisi

Ev aletlerinin bakım ve onarım süreci oldukça zordur. Ancak biz İzmir ev aletleri bakım onarım servisi olarak aşağıdaki ürünlerin tamamı için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu ürünler;

 • Elektrikli mutfak aletleri
 • Şofben
 • Çöp öğütücü
 • Elektrikli sobalar
 • Tüplü şofben
 • Termosifon
 • Mikro dalga şeklindedir.

Söz konusu ürünlerle ilgili yaşayacağınız herhangi bir teknik sorunda vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve yedek parça tedariki ya da arıza tespiti için hizmet alabilirsiniz.

Su Sebili

İzmir Su Sebili Teknik Servisi

Su sebili teknik servis firması olarak su sebilinin tüm bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Su sebili ürünlerinizin markası ne olursa olsun hızlı bir şekilde İzmir su sebili teknik servisi firmamıza başvurabilir ve garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. Arçelik, Beko ve Vestel başta olmak üzere Samsung, LG, Simfer, Profilo, Altus ve Bosch gibi markaların da teknik servis görevini üstlenen firmamız, İzmir’in tüm ilçelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Endüstriyel Cihazlar

İzmir Ankastre Teknik Servisi

Endüstriyel teknik servis firması olarak hizmet sunarken fırın, ocak, mikrodalga ve davlumbazlar için tüm bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ankastre ürünlerinizin markası ne olursa olsun hızlı bir şekilde İzmir endüztriyel cihazlar teknik servisi firmamıza başvurabilir ve garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Fırın Bakım ve Onarım Hizmetleri

Mutfak fırınları garanti süresinin dolmasıyla beraber arıza verebilir. Bunun nedeni fırınların aşırı ısınması ya da ciddi elektrik yüküne maruz kalmalarıdır. Farklı nedenlerden dolayı da fırınlar bozulabilirken uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet almanız gerekecektir. Fırın bakım ve onarım hizmeti konusunda firmamıza ulaşarak İzmir’in dilediğiniz bölgesinden arıza tespit talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz arıza tespit işlemlerinin yanı sıra fırın bakım onarım ve yedek parça tedariki sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Mikrodalga Bakım ve Onarım Çalışmaları

Mikrodalga fırınlar, günümüzün modern ve teknolojik cihazları arasındadır. Haliyle bu ürünlerde de garanti süresinden sonra bazı nedenlerden kaynaklı arızalar oluşabilir. İzmir ankastre teknik servisi olarak alanında uzman çalışanlarımız mikrodalga bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Mikrodalga fırınların arıza yapması halinde ilk olarak profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü bu ürünlerle ilgili yapılacak hatalı bir bakım onarım işlemi, ürünlerin kullanılamayacak hale gelmesine sebep olacaktır. O halde İzmir’in en büyük teknik servisi olarak günün herhangi bir saatinde bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Aynı şekilde ankastre ürünlerin yedek parça tedariki de yine firmamızca yönetilmektedir.

Ocak ve Davlumbaz Bakım Onarım Hizmetleri

İzmir ankastre bakım onarım firması olarak ocak ve davlumbaz arızalarınız için garantili çözümler sunuyoruz. Özellikle de iş yerlerinde ve büyük işletmelerde kullanılan davlumbazların hatalı kullanımlardan dolayı arızalandığı unutulmamalıdır. Ayrıca davlumbazlar gerek yapımı gerekse kurulumu bakımından maliyetli ürünlerdir. O halde yaşanabilecek arızalarda yetkili teknik servislerden hizmet almanız gerekir. Firmamız, alanında uzman ekibiyle beraber ocak, davlumbaz, fırın ve mikrodalga gibi ankastre ürünleri için gerekli çalışmaları garanti kapsamında sunmaya devam etmektedir.

Uydu & Çanak

zmir Uydu Bakım ve Onarım Servisi

İzmir’in en kaliteli bakım ve onarım servisi olarak bölgedeki faaliyetlerimize devam ediyoruz. İzmir uydu bakım servisi, garanti süresi geçmiş olan uydularınızın her türlü onarım çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarımızı bölge genelinde sürdürürken daima uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Uydu Neden Bozulur?

Uydular genelde uzun sürelim kullanımlardan kaynaklı bozulmaktadır. Güvenilir bir şekilde uydu bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız ayrıca cafe, restoran ya da evlerinizde bozulan uydularınızı kalıcı çözümlere ulaştırmaktadır. Bu hizmetleri sunarken uydu montajı ve uydu kurulumu konusunda da sizlere yardımcı olurken uydu arıza tespiti çalışmaları için firmamıza dilediğiniz gün ve saatte ulaşmanız yeterlidir.

Uydular çoğu zaman hatalı kurulum sebebiyle de arıza vermektedir. Sorunlu uydularınız için firmamıza ulaştıktan hemen sonra uzman personellerimiz sorunun yaşandığı bölgeye gelerek arıza tespiti yapmaktadır. Detaylı bir rapor hazırlayan çalışanlarımız daha sonra uydu kurulum çalışmalarına başlar. İşlemler tamamlandıktan sonra uydunun uzun süreli kullanımına yeniden başlanabilir. Firmamız bu konuda daima garantili hizmetler sunduğu için İzmir’de en çok tercih edilen uydu servisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Son olarak televizyonunuzda sorunsuz olarak kullanabilmeniz için uydu ayarlarını yaparak hizmeti sonlandırıyoruz.

İzmir Çanak Anten Servisi

Uydu servisi hizmetleriyle beraber çanak anten kurulumu, çanak anten bakımı ve teknik servis çalışmalarını yine başarılı bir şekilde sunan firmamız, çanak antenlerin periyodik bakımını da yapmaktadır. Aynı durum uydular için de geçerlidir. Uzun bir süre bakım yaptırmadığınız uydu ve çanak antenler artık kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda yeni bir maliyet ortaya çıkacağı için daha fazla beklemeden çanak anten ve uydularınızın periyodik bakımını tamamlamanızda yarar var.

İzmir uydu bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaya devam eden firmamız çanak anten arıza tespit ve çanak onarımı konusunda da ihtiyacınız olan tüm çalışmaları sunmaktadır. İzmir’de yetkili bayi olarak yüzlerce marka için anında çözüm sunmakla beraber televizyon, ev aletleri, bulaşık ve çamaşır makinesi ile beraber endüstriyel ürünlerin tamamında arıza tespiti, bakım ve onarım ile talep ettiğiniz hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz

Televizyon

Televizyon Servisi

Televizyonlarda yaşanabilecek her türlü teknik sorunlar için hızlıca firmamıza ulaşabilirsiniz. İzmir’in en büyük ve en profesyonel servisi olan firmamız, televizyon servisi konusunda ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Daima uygun fiyatlı hizmet politikasıyla hizmet verirken kredi kartına taksit imkanı da sunan firmamız kombi, beyaz eşya, uydu, klima, ankastre ve ev aletlerinin bakım, tamir, onarım, parça satış ve yedek parça tedariki gibi hizmetler de sunmaktadır.

Televizyon Tamiri

İzmir televizyon servisi olarak marka ayrımı yapmaksızın TV’lerin servis, parça değişimi ve parça temini gibi işlemlerini garanti kapsamında tamamlıyoruz. Televizyonlarda arıza tespiti yapılan ürünlerle ilgili işlemlere başlamadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bu süreçte arızalı televizyonlar ücretsiz olarak evinizden alınarak tamire alınır. İşlem tamamlandıktan sonra sorunsuz olarak yine eve teslimat yapılmaktadır.

Firmamız uzun yılların deneyimi ile her türden TV’nin servis ve tamir işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Üstelik LED, LCD, OLED, Plazma, QLED, Curved ve Smart TV gibi televizyon türlerinin tamir işlemleri de yine firmamızca başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

İzmir Televizyon Servisi

Günümüzde artık LED ve LCD televizyonlar kullanılmaktadır. Bu yüzden arıza sayısı da her geçen gün artmaktadır. Kullanıcılar bu TV türlerinin neden arızalandığını da merak etmektedir. İlk olarak televizyonların çok ısınması veya sıcak ortamda çalıştırılması, arızaya davetiye çıkarabilir. Bu nedenle kalorifer peteklerinin veya sobanın yanında TV kurulmamalıdır.

Bina şebekesinde yaşanan elektronik arızalar nedeniyle de TV’ler bozulabilir. Özellikle de yoğun voltajın elektronik cihazlara ulaştırılması sebebiyle LED TV’ler kısa sürede arızalanmaktadır. Son olarak kullanılmayan LED ya da LCD TV’lerin fişinin mutlaka çekilmesi gerekir. Bizler kapsamlı bir şekilde İzmir televizyon servisi ve arıza tespit hizmetleri sunarken daima uygun fiyatlarla çalışmalarımızı sürdürüyor ve İzmir’in her bölgesine aynı hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Günün herhangi bir saatinde firmamızı arayarak hizmet alep edebilirsiniz. Televizyon tamiri başta olmak üzere kart tamiri, TV panel tamiri, TV montajı, TV aksesuarları, yazılım hizmetleri, TV geri dönüşüm ve 2. el TV alım satım konusunda firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kombi

Kombi Servisi

Kombiler kısa sürede arızalanan ürünler arasındadır. İzmir ve Ege bölgesindeki kombi servisi ihtiyaçlarınıza anında çözüm üreten firmamız kombi tamiri başta olmak üzere petek bakım, kombi bakım, oda termostat, kombi yedek parça ve 2. el kombi alış satış konusunda hizmet sunmaktadır. Firmamızın hizmet verdiği kombi markaları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Vaillant
 • Ariston
 • AIRFEL
 • Arçelik
 • BOSCH
 • Baymak
 • DemirDöküm
 • TermoDinamik
 • Vestel
 • Alarko
 • ECA
 • Beretta
 • VIESMANN

İzmir Kombi Servisi

Uzun yıllardır İzmir kombi servisi olarak hizmet sunan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yukarıda sıraladığımız markaların tüm arızalarını gidermektedir. Ayrıca profesyonel çalışanlarımıza her arızayı çözüme ulaştırdığı gibi uygun fiyatlarla hizmet sunmayı sürdürmektedir. Kombi bakım ve tamir işlemleri her şeyden profesyonellik gerektirir. Haliyle bacalı, hermetik ya da yoğuşmalı kombilerin tamamı için firmamızı arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Kombi Arıza ve Yedek Parça Hizmetleri

Kombi arızaları arasında en çok görülen problemler;

 • Isınma
 • Çalışmama
 • Ateşleme yapmama
 • Ses yapma
 • Elektrik gelmeme
 • Su akıtma ve basılamama
 • Kırmızı ışık yanma
 • Basınç yükselme ve düşme
 • Sıcak suda peteklerin çalışmaması şeklinde sıralanmaktadır.

Kombileri yerinde inceleyen ekiplerimiz daha sonra arızanın kaynağını bularak müşterilerle rapor paylaşır. Ardından İzmir kombi servisi olarak çalışma alanına getirilen kombilerde çalışmalar tamamlanarak müşterilere teslim edilir.

Aynı durum yedek parça hizmetleri için de geçerlidir. Kombilerde bazen tamiri yapılamayan parçalar söz konusudur. Bunlar;

 • Düğme
 • Tribün
 • Conta
 • Genleşme tankı
 • Ateşleme elektrodu
 • Baca sensörü
 • Manometre
 • NTC
 • Gaz valfi
 • Proestat
 • Hava projörü
 • Emniyet ventili olarak sıralanır.

Kombi yedek parça tedariki konusunda firmamızdan hizmet alabilir ve kombi arızalarına kalıcı çözümler bulabilirsiniz. İzmir kombi servisi aynı zamanda tamir ve değişimi olan parçaları da kısa sürede hazırlayarak gerekli aksiyonları almaktadır. O halde İzmir ve Ege bölgesi için ihtiyaç duyacağınız kombi tamiri ve yedek parça tedariki için günün herhangi bir saatinde firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.